7 Fresh Fruits

Rollen
Inzet
Fabrikant

5
€0.10 tot €2.00
Merkur

Basisspel

Rollenspel
  • Keuze inzet van de creditmeter is 10 of 20 eurocent.
  • Het spel wordt gespeeld op 10 winlijnen met 5 rollen.
  • 3 of meer aaneengesloten gelijke symbolen op winlijn geeft een prijs.
  • Er is een SCATTER symbool dat prijs geeft als er 3 of meer inzicht zijn .
 
20/0 spel

Dit spel is bedoeld als spaarconstructie waarmee de puntenmeter voor het vervolgspel gevuld kan worden. Ieder spel geeft een grote kans (99,99%) om deze meter elke 3 seconden met 20 cent te verhogen.

Vervolgspel

Clubmeter laat de waarde in eurocenten zien.

  • Dit spel is gelijk aan het basisrollenspel.
  • Hogere inzetten 20+10, 20+20, 20+30, 20+40, 20+60, 20+80, 20+130 en 20+180 worden met 20 cent van de creditmeter en gelijktijdig punten uit de clubmeter gespeeld.
  • Bij hogere inzetten worden uitsluitend hogere prijzen gegeven.
  •  

Bonusspel

Maxi Games (MG)

Prijzen groter dan 8000 worden middels maxi games verzilverd. Hogere prijzen bestaan uit twee delen: De prijs + een aantal bonuspunten met de naam Maxi Games (MG). Nadat de directe prijs is geïnd wordt op het bovenste scherm wordt het “Maxi Game wiel” zichtbaar. In het midden van het wiel zijn het aantal actuele “Maxi Games” zichtbaar. Met als inzet 20 credit-cent en een MG wordt er een spin op het wiel gegeven. Er zijn dan 3 resultaten mogelijk; Win 10 Euro, Win 6 extra MG of verlies.