Omschrijving
Dit is een Cat B Spel. Dit wil zeggen een lager uurverlies van maximaal 30 en een hogere directe win van maximaal 80 Euro.
Basisspel
Creditmeter laat de waarde in eurocenten zien.
Rollenspel
- Keuze inzet van de creditmeter is 10 of 20 eurocent.
- Het spel wordt gespeeld op 5 winlijnen met 5 rollen met 3 posities per rol en geen holds.
- 3 symbolen en soms 2 symbolen van links naar rechts op winlijn geeft een prijs behalve het SCATTER OF FEATURE symbool.
- 3 of meer BOEK symbolen start 10 feature spellen.
- Het BOEK vervangt elk ander symbool behalve het Lucky symbool gedurende feature spellen.
- Bij begin van de feature spellen wordt het LUCKY symbool gekozen en dit breidt uit over de hele rol.
20/0 spel
Dit spel is bedoeld als spaarconstructie waarmee de puntenmeter voor het vervolgspel gevuld kan worden. Ieder spel geeft een grote kans (99,99%) om deze meter elke 3 seconden met 20 cent te verhogen.
Vervolgspel
Clubmeter laat de waarde in eurocenten zien.
- Het spel is gelijk aan het basisrollenspel.
- Hogere inzetten 20+10, 20+20, 20+30, 20+40, 20+60, 20+80, 20+130 en 20+180 worden met 20 cent van de creditmeter en gelijktijdig punten uit de clubmeter gespeeld.
- Bij hogere inzetten worden uitsluitend hogere prijzen gegeven.
Bonusspel
Maxi Games (MG)
- Prijzen groter dan 8000 worden middels maxi games verzilverd.
- Hogere prijzen bestaan uit twee delen: De prijs + een aantal bonuspunten met de naam Maxi Games (MG).
- Nadat de directe prijs is geïnd wordt op het bovenste scherm wordt het “Maxi Game wiel” zichtbaar.
- In het midden van het wiel zijn het aantal actuele “Maxi Games” zichtbaar.
- Met als inzet 20 credit-cent en een MG wordt er een spin op het wiel gegeven. Er zijn dan 3 resultaten mogelijk; Win 10 Euro, Win 6 extra MG of verlies.